022 632-32-59 022 632-34-12
ul. Płocka 17 lok. 23, 01-231 Warszawa Wejście przez pasaż B, I piętro
O Nas

Witamy na stronie

Przychodni Specjalistycznej PROSEN

 

Przychodnia Specjalistyczna Prosen, dawniej Lecznica Prosen - SMO powstała w Warszawie w czerwcu 2000 roku i była pierwszym prywatnym oficjalnie zarejestrowanym polskim ośrodkiem badań klinicznych.

Od tego czasu trzykrotnie zmieniła siedzibę, stając się obecnie w pełni dostępnym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, w którym lekarze specjaliści zapewniają szeroką gamę działań profilaktycznych, pełną diagnostykę oraz leczenie na najwyższym poziomie.

Prowadzimy stałą współpracę z laboratorium ALAB w zakresie analityki laboratoryjnej, co umożliwia naszym pacjentom szybkie uzyskanie rzetelnych wyników badań, a w efekcie skuteczne leczenie przy pomocy najnowocześniejszych metod i sprzętu.

 

Jeśli potrzebujesz trafnej, przemyślanej diagnozy i starannego leczenia - zgłoś się do nas!

Nasza Przychodnia to nie tylko zgrany zespół świetnych lekarzy, profesjonalnego personelu medycznego i administracyjnego, to również ciepłe, przyjazne miejsce, gdzie poczujesz się dobrze, bezpiecznie i pewnie. Otoczymy Cię pełną, troskliwą opieką medyczną, zapewnimy komfortowe wykonanie wszystkich niezbędnych badań za pomocą najnowocześniejszego sprzętu, a każdy Twój problem potraktujemy poważnie.

Szukasz dobrego lekarza? Zapraszamy! Dla nas najważniejsze jest Twoje zdrowie.

 

Świadczymy usługi medyczne w ramach Ubezpieczenia Zdrowotnego VISION/INTER POLSKA.

 

Terminy wizyt uzgadniane wyłącznie telefonicznie : 022 632 3259 / 022 632 34 12.Jesteśmy na portalu

Superstarsi.pl
Copyright © 2016 ProSen.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by: Joomla solmedia.pl